w ,

Pugmanplays – połączeni przez gry

Udostępnij przyjaciołom

channels4_bannera vlcsnap-2015-11-02-18h29m03s146

Gry komputerowe od samego początku były pomyślane nie tylko jako forma indywidualnej rozrywki ale także sposób na nawiązywanie i podtrzymywanie znajomości, ktore często przechodziły próbę czasu. Właśnie taką próbę przeszła znajomość dwójki graczy – Anglika o nicku Pugman oraz pochodzącej z Ameryki, Chippants. Ich wspólne godziny, które spędzają w wirtualnym świecie możemy podziwiać odwiedzając kanał YouTube, w którym zamieszczają filmy z zarejestrowanym gameplayem.

Źródło: YouTube

 

99.6% Pure unProfessional Gaming Couple

Wirtualne przygody jakich doświadcza ta para graczy oprócz ważnego spoiwa ich wzajemnych relacji stanowią również atrakcyjną okazję dla nas na poznanie bliżej ich przeszłości i poczucia humoru. A te aspekty możemy podziwiać na podstawie szerokiego spektrum tytułów. Ich wspólnie spędzony czas nie ograniczaja się tylko do jednego gatunku gier, dostępnych na jednym typie sprzętu. Pugman jako wieloletni gracz, który jeszcze w latach 90tych posiadał Amigę 600, nakłania swoją partnerkę do zapoznania się również z klasykami. Skutkuje to dość komicznymi sytuacjami, w których Chippants zostaje wprowadzona w świat gier należących już do innej epoki, ale jednocześnie odkrywa ich bogatą warstwę fabularną, skomplikowane zagadki oraz ciekawe postacie. Oboje zmagali się z inwazją kosmitów w Ufo: Enemy Unknown, chroniąc nasz gatunek przed zagładą. Chippants przeżyła przygodę na Karaibach w grze The Secret of Monkey Island, gdzie razem z Guybrushem Threepwoodem szukała skarbów, pojedynkowała się, aż wreszcie stanęła oko w oko z upiornym piratem LeChuck’iem.

Również gry Arcade, które przez wiele lat obecności w salonach bawiły kolejne pokolenia graczy, zostały docenione przez Pugmana oraz Chippants. Zmagali się oni z gangami złoczyńców i krwiożerczymi dinozaurami w postapokaliptycznym świecie Cadillacs and Dinosaurs. Razem przemierzali fantastyczne światy Golden Axe i Dungeons and Dragons. W repertuarze ustalonym przez Pugmana znajdują się gry reprezentujące różne gatunki: przygodowe, RPG, strategiczne, platformowe. Ich bogactwo, odmienny styl rozwoju rozgrywki i fabuły sprawia, że dzięki nim lepiej poznajemy cechy osobowe dwójki ludzi, których zbliża do siebie wspólna pasja.

Welcome friends

Pugmanplays stale uzupełnia swoją kolekcję filmów o kolejne zapisane gameplaye. Działalność Chippants i Pugmana zaskarbiła im już rzeszę fanów, która z każdym dniem się powiększa. Oprócz kanału YouTube, prowadzą oni również konto na Twitterze, Facebooku i Google+. Ich znakiem rozpoznawczym są wstawki intro i outro, zawierające parę mopsów (beżowy i czarny), które umieszczają w każdym filmiku. Blog Neutronik.net będzie im towarzyszył, informując o kolejnych przygodach Pugmana i Chippants w wirtualnym świecie.

Kanał YouTube

Strona na Facebooku

Strona Google+

Konto Twitter

 

chippants

Dodaj komentarz

Nintendo oficjalnie wypuszcza Animal Crossing: Pocket Camp

MORTAL KOMBAT X z dodatkiem DLC kombat pack