w ,

Aktualizacja Halloween Pokémon Go wprowadza nowe potwory z Ruby i Sapphire

Udostępnij przyjaciołom

Pokémon Go dostaje nowy pakiet potworów do zbierania i będzie miało to miejsce w ten Halloween. W ramach wydarzeń, które rozpocznie się 20 października, Pokémon Go wprowadzi kilka nowych stworzeń, w tym Sableye, Banette i jak to określił wydawca Niantic opisuje je jako “kilka innych rodzajów duchów”. Wydarzenie  Halloween bedzie tylko początkiem. Twórca gry mówi, że fala dodań będzie kontynuowana jeszcze w grudniu, a nowe stwory jakie pojawią się to Ruby i Sapphire .

Wydarzenie Halloween, które zakończy się 2 listopada, obejmie również kilka nowych, tymczasowych dodatków. Niektóre pokémony, zwłaszcza duchy takie jak Gastly, będą bardziej obfite, jak również będziesz mógł złapać pikachu ubranego w czapkę czarownicy. Co ciekawe pojawi się także możliwość otrzymania kapelusza z motywem Mimikyu, aby ubrać trenera.

Wiadomość o wprowadzeniu dodatku pojawiła się pierwszy raz dokładnie rok od wydania Pokémon Go kiedy to po raz pierwszy wprowadzono tego typu wydarzenia. Od tamtej pory gra jest regularnie wzbogacana w celu powstrzymania graczy z rezygnacji z gry. Latem Niantic dodał nową opcje legendarnych trudno do złapania pokemonów , taki jak Mewtwo .

Inne dodatki są nadal w trakcie prac, podaje studio. Jeszcze w lipcu szef Niantic John Hanke powiedział że “nadal chcemy wprowadzić takie rzeczy, jak gracz-kontra gracz i handel”.

Dodaj komentarz

Data premiery PC Destiny 2, wymagania, wstępne pobieranie, czas uruchamiania i inne informacje, które musisz wiedzieć

Assassin’s Creed Origins PC Data wydania, specyfikacje i wymagania systemowe